Serhii Neskoromnyi

Trenér aikido
Serhii Neskoromnyi, dětský trenér s 15letou zkušeností v oblasti bojových umění, má 2 dany v japonském bojovém umění Aikido, instruktor Kyjevské federace „Combat Aikido of Ukraine“ a Kyjevské školy Aikido „Jiseikan“.

Serhii Neskoromnyi

Zlatý medailista regionálních a městských soutěží v Chuken-do (šerm mečem) a Randori (zápas ve stoje) v letech 2018, 2020 a 2021. Od roku 2011 se neustále účastní mezinárodních vzdělávacích seminářů pro vysoce postavené mistry.
Dvojnásobný bronzový výherce Všeruských her v roce 2008 a 2011. V roce 2011 se také stal bronzovým vítězem karate soutěže v Oděse (Ukrajina).
Vývojář vlastní sady cvičení pro děti a teenagery v šermířské sekci s chukeny (měkkým mečem), která jim umožňuje rozvíjet koordinaci, smysl pro vzdálenost a údernou sílu. Organizátor šesti klubů bojových umění v Kyjevě, Dněpru a Lugansku.
Mým cílem je naučit děti být sebejistými. Vyvíjet v nich nejen sílu těla, ale i sílu ducha a schopnost bránit sebe i slabé. Naučit je disciplíně, umění trénovat sám sebe a pracovat v týmu. Aikido není pouhým bojovým uměním, ale také filosofií a životním stylem.
— Serhii Neskoromnyi