TERAPIE V AVALOCE
V Avaloce využíváme tradiční i netradiční léčebné postupy, abychom lidem pomohli. S každým pracujeme jako tým odborníků, kteří pomáhají řešit všechny příznaky, ať už fyzické, emocionální, nebo dokonce duchovní.
Nejprve provedeme analýzu vašeho fyzického zdraví a bioenergerického pole (aury) pomocí moderních technologií - Aureola Sensitive Imago a Healyho rezonanční analýzy. Poté vám naši odborníci nabídnou individuální plán léčby, který je navržen tak, aby podpořil vaši pohodu a zdraví.
Spíše než cílit na uzký problém, se náš přístup zaměřuje na mysl, tělo a ducha, aby podpořil zdraví a uzdravení na hlubší úrovni. Naše celostní léčba zahrnuje metody jako magnetoterapie, colorpunktura, mikrokinezioterapie, kineziologie, krystaloterapie, naturopatie, ajurvédské techniky, frekvence, akupunktura, tai chi a jóga.
 • Magnetoterapie
  Nejen pro podporu Vašeho zdraví, ale také jako podpůrná terapie pro léčbu, poskytujeme bio magnetické terapie.
 • Kineziologie
  Kineziologie je zde velmi populární. Její cílem je udržovat vyvážený zdravotní stav pomocí svalů lidského těla.
 • Mikrokinezioterapie
  Mikrokinezioterapie je metoda vyvinutá Danielem Grosjeanem a Pratrícií Benini, dvěma francouzskými fyzioterapeuty a osteopaty.
 • Naturopatie
  Odborné poradenství certifikovaného naturopata v oblasti výživy, individuální úpravy jídelníčku, doplňků stravy a dalších individuálních potřeb klienta.
 • Aureola sensitiv imago
  Rychlá diagnóza tělesné energie. Diagnóza s přístrojem Aureola ukazuje momentální nemocí, ale může i ukázat budoucí problémy.
 • Colour Therapy
  Kolorpunktůra je harmonizující terapie nového věku, která integruje tradiční čínskou medicínu a základy biofotonického výzkumu v biofyzice (fotobiologie nebo biofyzika světla).
 • Krystaloterapie
  Esogetická krystalová terapie je vytvořena nejkreativnějším a geniálním německým naturopatem Peterem Mandelem.
Všechna práva vyhrazena © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102