Ájurvéda

Ájurvéda je považována za „matku všeho léčení“.
Ve zkratce by se dalo říci, že se Ájurvéda zabývá tím, jak v těle vytvořit co největší možnou rovnováhu. Přitom bere v potaz vaši přirozenost i konstituci. Klade velký důrazná prevenci a vybízí k udržení zdraví prostřednictvím důsledné péče o rovnováhu v životě, správného myšlení, stravy, životního stylu a užívání bylin.
Znalost Ájurvéda umožnuje pochopit
Jak vytvořit tuto rovnováhu těla, mysli a vědomí podle vlastní individuální konstituce a jak provést změny životního stylu, aby se tato rovnováha nastolovala a udržovala.
Stejně jako má každý člověk jedinečný otisk prstu, má i každý člověk určitý vzorec energie – individuální kombinaci fyzických, mentálních a emocionálních charakteristik – který tvoří jeho vlastní konstituci.
Tato konstituce je určena při početí řadou faktorů a zůstává stejná po celý život.
NAŠE terapeutKA
 • Mgr. Karina Mazur
  Lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka
  Karina Mazur je naše vedoucí certifikovaná lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka. Hovoří česky, anglicky, rusky a španělsky.

  Její nelékařská praxe naturopata zahrnuje různé neinvazivní techniky, jako je biomagnetická terapie, kolorpunktura a krystaloterapie. Tyto terapie jsou její největší životní vášní, protože v sobě spojují holistický přístup, moudrost staré medicíny a výzkumy moderní vědy (kvantová fyzika a bioenergetika). Tyto metody Karina považuje za důležitou součást medicíny budoucnosti.
 • PROCEDURA
  Jednotlivá konzultace - 120 minut
  Ájurvedická masáž - 90 minut
 • ROZVRH
  Po - Pa: na objednání
 • CENÍK
  Jednotlivá konzultace 1 500 Kč
  Ájurvedická masáž 1 600 Kč
Všechna práva vyhrazena © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102