Naturopatie

Nabízíme odborné poradenství certifikovanou naturopatkou v oblasti výživy, individuální úpravy jídelníčku, doplňků stravy (nutričních i bylinných), bylinné terapie a úpravy životního stylu (kvalita spánku, pohyb, mindfulness) a dalšími individuálními potřebami klienta.
Obor Klinické naturopatie
Propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s nejnovějšími poznatky klinického výzkumu v oblasti bylinné a nutriční medicíny.
Naturopatie zdůrazňuje prevenci a využívá terapeutické metody, které podporují samouzdravovací proces organismu. Nesoustředí se na nemoc a diagnózu (nejčastější mylná interpretace tohoto oboru), ale na člověka samotného.
Naturopaté využívají znalostí moderní vědy k pochopení fungování organismu a udržení vysokého standardu naturopatické praxe.
NAŠE terapeutKA
 • Lucie Hernández
  Health Coach, Klinická naturopatka (studium), Členka České naturopatické společnosti
  Moje cesta ke zdravému životnímu stylu začala přibližně v roce 2018, kdy jsem se přes vlastní vážné několikaleté zdravotní problémy dostala k léčbě přírodní cestou, protože mi západní medicína nedokázala nabídnout žádné řešení mé zdravotní situace.

  Načetla jsem obrovské množství knih a shlédla nespočet videí, abych se pak cestou pokusu a omylu dostala k vytouženému cíly a svých problému se úplně zbavila. Výsledek mě natolik nadchnul, že jsem se o léčbu přírodní cestou, často označovanou jako alternativní medicínu, začala zajímat hlouběji.
 • Prezenční
  Vstupní konzultace (90 min) 1500 Kč
  Kontrolní konzultace (45 min) 1300 Kč
 • Online
  Vstupní konzultace (90 min) 1200 Kč
  Kontrolní konzultace (45 min) 1000 Kč
 • Email nebo Telefon
  Konzultace po emailu/telefonu (20 min) 300 Kč
Všechna práva vyhrazena © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102