Jógová terapie

Pokud máte kvůli fyzickému omezení, nadváze, věku nebo zranění, bolesti při pohybu, pokud je Vám doporučeno rehabilitační cvičení, nebo pokud je Vám více než 55 let, máme pro Vás kurzy jógové terapie.
Během těchto lekcí
Je věnována větší pozornost zahřívání páteře a relaxaci zádových svalů, které jsou zatíženy trvalými spasmy a podobně.
Tato cvičení jemně protahují a uvolňují záda, čímž snižují kompresi v páteři, posilují svaly břišního a pánevního dna a postupně rozvíjejí pohyblivost kloubů.
V těchto lekcích se používá speciální vybavení, které rychle a efektivně pomáhá hledat pohyblivost ramen a zad. Snižuje riziko sportovního zranění obnovením pohyblivosti, zvyšuje vytrvalost a odstraňuje bolest.
Zkušení a certifikovaní lektoři Vám u jakékoliv polohy určí její možnosti tak, že nezpůsobí bolest a přiblíží Vás k cíli.
NAŠI TRENÉŘI
 • Mgr. Karina Mazur
  Lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka
  Karina Mazur je naše vedoucí certifikovaná lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka. Hovoří česky, anglicky, rusky a španělsky.

  Její nelékařská praxe naturopata zahrnuje různé neinvazivní techniky, jako je biomagnetická terapie, kolorpunktura a krystaloterapie. Tyto terapie jsou její největší životní vášní, protože v sobě spojují holistický přístup, moudrost staré medicíny a výzkumy moderní vědy (kvantová fyzika a bioenergetika). Tyto metody Karina považuje za důležitou součást medicíny budoucnosti.
 • Mgr. Alena Atamanová
  Instruktorka jógy a jógaterapie
 • LEKCE
  Délka 1 lekce 90 minut
 • ROZVRH
  Pondělí 18:00 - 19:30
  Pátek 9:30 - 11:00
 • CENÍK
  Jednorázový trénink 400 Kč
  Permanentka na 10 tréninků 2 500 Kč
Všechna práva vyhrazena © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102