Jógová terapie

Pokud máte problémy při pohybu z důvodu nadváhy, věku, zranění nebo jiných poruch pohybového aparátu, nabízíme vám naše jógové kurzy. Tyto kurzy jsou také vhodné pro osoby, kterým byla doporučena rehabilitační cvičení nebo jsou starší 55 let.
Během těchto lekcí
je věnována větší pozornost zahřívání páteře a relaxaci zádových svalů, které jsou zatíženy trvalými spasmy a podobně.
Tato cvičení jemně protahují a uvolňují záda, čímž snižují kompresi v páteři, posilují svaly břišního a pánevního dna a postupně rozvíjejí pohyblivost kloubů.
V těchto lekcích se používá speciální vybavení, které rychle a efektivně pomáhá hledat pohyblivost ramen a zad. Snižuje riziko sportovního zranění obnovením pohyblivosti, zvyšuje vytrvalost a odstraňuje bolest.
Zkušení a certifikovaní lektoři vám u jakékoliv polohy určí její možnosti tak, že nezpůsobí bolest a přiblíží vás k cíli.
NAŠI TRENÉŘI
  • Mgr. Karina Mazur
    Lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka
    Karina Mazur je naše vedoucí certifikovaná lektorka terapeutické jógy, terapeutka a naturopatka. Hovoří česky, anglicky, rusky a španělsky.

    Její nelékařská praxe naturopata zahrnuje různé neinvazivní techniky, jako jsou biomagnetická terapie, kolorpunktura a krystaloterapie. Tyto terapie jsou její největší životní vášní, protože v sobě spojují holistický přístup, moudrost staré medicíny a výzkumy moderní vědy (kvantová fyzika a bioenergetika). Tyto metody Karina považuje za důležitou součást medicíny budoucnosti.
  • Mgr. Alena Atamanová
    Instruktorka jógy a jógaterapie
LEKCE
Délka 1 lekce 90 minut
ROZVRH

Středa

16:45 - 18:00 Zdravá záda

18:00 - 19:30 Jógová terapie/Backmitra


Pátek

09:30 - 11:00 Jógová terapie/BackmitraCENÍK
Jednorázový trénink 400 Kč
Permanentka na 10 tréninků 2 500 Kč