KURZY PRO DOSPĚLÉ V AVALOCE
V Avaloce nabízíme různé aktivity pro dospělé od 18 let. Pokud chcete rozvíjet vědomí těla a mysli, flexibilitu a sílu, můžete si vybrat například jógu nebo Tai Chi.
V případě předchozích úrazů nebo pohybových omezení, pokud je vám více než 55 let, máte bolesti nebo vám lékař doporučil rehabilitační cvičení, vám nabízíme bezpečné terapie – jógovou terapii nebo lekce Backmitra.

Všichni naši učitelé jógy jsou certifikovaní specialisté a absolvovali řadu specializovaných kurzů a seminářů v oblasti hatha jógy, jógové terapie a restorativní jógy.
Mezi naše učitele Tai Chi patří ředitel školy Tai Chi Praha s více než třicetiletou praxí a učitel čchi-kungu a tréninků Tai Chi chuan pro starší a seniory.
V našich hodinách nacházíme rovnováhu mezi asánami z Hatha jógy, Jin jógy a Iyengar jógy.
Pokud máte problémy při pohybu z důvodu nadváhy, věku, zranění nebo jiných poruch pohybového aparátu, nabízíme vám naše jógové kurzy. Tyto kurzy jsou také vhodné pro osoby, kterým byla doporučena rehabilitační cvičení nebo jsou starší 55 let.
Backmitra je geniální vynález Guye Hamaekers a slavné terapeutky jógy Brigitte Longueville (Nizozemsko).
Po staletí staré cviky, které kombinují tělesné pohyby se správným usměrněním životní energie.
Jste v důchodovém nebo v předdůchodovém věku? Máte rádi pohyb a aktivní životní styl? Pak je tento kurz přesně to pravé pro vás.