Mgr. Alena Atamanová

Trenérka jógy a jógaterapie
Alena je certifikovaná v ČR instruktorka klasické a terapeutické jógy.

Jóga přišla do mého života

Když mi bylo 21. Pracovala jsem v IT společnosti a celý den jsem seděla u počítače. Můj krk bolel, po ní přišly bolesti hlavy a přestala jsem normálně spát.
Po porodu dcerky potkala jsem další problém - bolesti dolní části zad a sevření sedacího nervu. Jóga rozdělila můj život na před a po. Dozvěděla jsem se o jógové terapii a dostala první terapeutický kurz od velmi zkušené lektorky. Výsledek kurzu mně překvapil – mohla jsem se vrátit do aktivního života.
Velmi dlouho jsem odolávala své vnitřní touze stát se instruktorkou jógy. Ale mnoho mých kamarádek čelilo stejným problémům a obrátilo se na mě pro radu a pomoc. Pak jsem se rozhodla studovat jógovou terapii a pomáhat ostatním lidem». Dnes Alena je certifikovaná v ČR instruktorka klasické a terapeutické jógy.
V roce 2019

Absolvovala kurz jógové terapie, kde osvojila dovednosti práce s tělem terapeutickým způsobem. Kurz byl zaměřen na pochopení charakteristik a potřeb každého jednotlivého praktikujícího.
V roce 2020

Dostala certifikát trenýrky hatha jógy, prohloubila porozumění filozofie jógy a pokročila v osobní praxi.
V roce 2021

Se zúčastnila školení „Jóga terapeut ze zaměřením na páteř“. Cílem školení bylo porozumění a procvičování postupů práce s lidmi se specifickými problémy páteře.
V 2022

Školení “Jsem jóga terapeut”
OBJEVTE, CO ALENA NABÍZÍ
  • Yoga
    V naších hodinách nacházíme rovnováhu mezi Asany z Hatha jógy, Jin jógy a Iyengar jógy.
  • Jógová terapie
    Jestli máte problémy při pohybu z důvodu fyzických ohraničení, nadváha, věk nebo zranění, jestli rehabilitační cvičení jsou Vám doporučeny nebo jste starší než 55 let, máme jógové kurzy pro Vás.
  • Jógá Backmitra
    Backmitra je geniální vynález Guye Hamaekers a slavné terapeutky jógy Brigitte Longueville (Nizozemsko).
Všechna práva vyhrazena © 2023
Avaloka s.r.o. IČ: 24702102